5 trików, jak schudnąć na wiosnę

Astronomiczne lato już tuż – tuż. Lekkie sukienki, stroje kąpielowe i zwiewne tuniki na dobre zagoszczą w naszych szafach. Co zrobić, jeśli od wymarzonej figury dzieli nas kilka dobrych kilogramów? Podpowiadamy triki, które pomogą odchudzającym się!

Jedz częściej

Może i brzmi absurdalnie, bo przecież wydaje się, że dieta w oczywisty sposób wiąże się z mniej ilością kalorii i ograniczaniem posiłków, ale to rada, która się sprawdza. Im rzadziej jesz, tym większe zasoby energii musi gromadzić Twój organizm. A magazynem dla energii jest właśnie tłuszczyk! 5 posiłków dziennie co 3 godziny to optymalny plan. Trzymaj się go!

Pij wodę

Czysta woda to najlepszy przyjaciel diety. Można ją pić bez ograniczeń. Ma 0 kcal, daje poczucie sytości, oczyszcza i pozwala oszukać głód. Nasza rada: wypij ją tuż po lekkim posiłku, w ten sposób oszukasz żołądek i będziesz czuć się najedzona.

 

Pamiętaj o białku!

Ćwicząc regularnie, musisz dostarczać swojemu organizmowi odpowiedniej porcji energii i białka, które jest jednym z budulców mięśni. Nie stoi to w sprzeczności z Twoją dietą. Wystarczy, że sięgniesz po wysokiej jakości drób – np. kurczaka czy perliczkę – znajdziesz je w ofercie Grupy Drosed. Mięso z kurczaka ma niską zawartość tłuszczu oraz bardzo wysoką wartość biologiczną. Dostarcza organizmowi dużych ilości pełnowartościowego białka i witamin. A 1 porcja (100 g) piersi kurczaka bez skórki to tylko ok. 100 kcal. Perliczka natomiast to bardzo chude mięso, bardzo bogate w białko. Do Twojej diety wniesie egzotyczny powiew oraz smak dziczyzny. Spróbuj sama!

diety na odchudzanie

 

 

Oszukaj apetyt!

Admin